Měli byste vědět

Naše stomatologické centrum vzniklo s cílem poskytnout Vám komplexní zubní péči v té nejvyšší kvalitě a nejmodernějšími metodami a materiály.

V současné chvíli provozujeme 4 zubní ordinace a jednu ordinaci zubní hygieny. Provádíme celou škálu výkonů, od bílých výplní, přes ošetření kořenových kanálků, až po zubní implantáty a jiné chirurgické výkony.

Spolupracujeme i s ortodontickou ordinací B-Ortho, která se nachází ve stejné budově. Pro bázlivé pacienty dokážeme zajistit uspání anesteziologem. Součástí budovy je i zubní laboratoř. Dokážeme se tedy o Vaše zuby postarat komplexně na jednom místě, nemusíte za specializovanou péčí nikam dojíždět.

Naším cílem je Vaše spokojenost a Vaše zdravé zuby a dásně. Velmi dbáme na prevenci, protože zdravé zuby bez kazů a výplní jsou vždy nejlepší. Ošetření standardně probíhají  bezbolestně v lokální anestezii.

Abychom dosáhli co nejvyšší kvality, používáme zvětšovací pomůcky - lupové brýle a mikroskopy. Samozřejmostí je použití moderních materiálů a přístrojů.

Přijímáme nové pacienty

Pro více informací využijte formulář níže nebo pište na info@complexdental.cz

774 276 797   774 600 025

Dotazník

Máte dotazy? Chcete se stát naším pacientem? Použijte následující formulář, rádi vám odpovíme.

*
*
*
*