Plomby

V naší praxi pracujeme s moderními fotokompozitními materiály (bílé plomby). Přijďte a vyzkoušejte je, na pohled nepoznáte opravovaný zub, dokážeme zázraky.

Fotokompozitní výplně zhotovené v našich ordinacích vracejí zubu nejenom strukturu zničenou nejčastěji zubním kazem, ale také anatomicky správný tvar a s tím spojenou funkci. Jelikož každá jamka i hrbolek mají svou přesnou úlohu  při žvýkání, je velice důležité tyto struktury přesně zrekonstruovat.

Námi používané moderní fotokompozitní materiály  umožňují použití kdekoliv v ústech – estetické výplně v předním úseku chrupu i funkční výplně na zadních zubech.

Dodržujeme přísná technologická kritéria pro zhotovení bílých výplní. Jedno z nich je suché pracovní pole, tedy izolování ošetřovaných zubů od všudypřítomných slin. K tomu používáme tenkou latexovou blánu nasazenou na okolních zubech (koffrdam). Další podmínky jsou například vrstvení výplně po malých částech, použití kvalitního a ověřeného adhezivního systému nebo dostatečná polymerace výplní modrým LED světlem.  Takto zhotovená výplň plnohodnotně nahrazuje ztracené části zubu a i přes delší čas na zhotovení, stojí za to!

Samozřejmostí je bezbolestné ošetření díky aplikaci anestetika v úvodu ošetření.